Вівторок, 24 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua

Про нас

Могилів – Подільське комунальне підприємство

„Престелерадіоцентр „Краяни”

«Краяни» – візитівка Могилева-Подільського

Комунальне підприємство „ПТРЦ „Краяни”,засновником якого є Могилів – Подільська міська рада,  займає значну частку в інформаційному просторі міста. У 1994 році розпочала свою роботу студія ефірного телебачення, а через рік було прийняте рішення про створення престелерадіоцентру, яке займатиметься ще й випуском  газети. Нині Краяни” – підприємство з усталеними традиціями, власним почерком та аудиторією. У складі престелерадіоцентру функціонують такі підрозділи, як телестудія та газета. Пріоритетними напрямками діяльності КП „ПТРЦ „ Краяни” є всебічне і повне інформування могилівчан посередництвом телеефіру і друкованого слова,що має на меті охоплення всіх сфер життя громадян.

„Краянівці” – злагоджений творчий колектив, більшість працівників якого працюють з дня створення підприємства. Очолює його Тетяна Фоменко. Журналісти „Краян” –  творчі особистості широкого профілю, адже освоїли специфіку не лише друкованого видання, а й тележурналістику.

Газета „Краяни” (громадсько-політичний тижневик) виходить українською мовою накладом 2 тисячі примірників на 12 сторінках . Тижневик реалізується через передплату та  в роздріб.

“Краяни” оперативно інформують про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни, області та міста. Як офіційна газета органу місцевого самоврядування, “Краяни” першими отримують найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність міської ради та її виконавчого комітету, друкує на своїх сторінках рішення,розпорядження , нормативні документи та коментарі до них. Значна частина цих документів вступає у дію з дня публікації в “Краянах”. Газета має свого читача, налагоджений тісний контакт „газета – читач”.

„Краяни”- друкований орган міської ради, який всебічно і повно висвітлює діяльність міської ради та її виконавчого органу (рубрики „Офіційно”,”В коридорах влади”, „У виконкомі”, „Влада – громада” , «Голос влади» та інш). Часопис висвітлює різні аспекти життя територіальної громади, готує тематичні сторінки „Життя ,яке воно є”, „На життєвих перехрестях”, „Долі людські”, „На часі”,”Сьогодення”, „Інформкоктейль” , „Прошу слова”, «Здоров’я», «Народна трибуна» , «Мистецька палітра» та інш.

Перший номер побачив світ в травні 1995 року. Друкувалася малим форматом на чотирьох сторінках.

Кожен день, тиждень, місяць, рік особливий, пам’ятний для нашого невеличкого колективу. Адже щодня нові знайомства, зустрічі, людські долі.  Як осінній кленовий листок летить на крилі вітру осінньою порою, так наша газета щотижня летить до рук могилівчан. Ті сторінки заповнені цікавими матеріалами, мистецькими статтями, рекламами, оголошеннями і т.п.

Формат „Краян” повністю відповідає уявленню про міський телевізійний телеканал.    Мовлення ведеться державною мовою протягом 1 години на добу з 19.00 до 20.00 в кабельній мережі ТРК «Краяни» та ДП МП «Овіс-2»,відповідно до ліцензії №1834 від 2013 року.

Популярними є інформаційна програма „Тиждень”, авторські програми „Автограф”, „Прямий зв’язок” ( прямий ефір),»Наше місто»,”Остап-клуб” , „Телегід”, „Думки вголос”, а також історичного та культурологічного спрямування. Авторська програма Тетяни Фоменко, Сергія Каріти та Сергія Колесникова  «Краяни або портрети з натури»

стала дипломантом І-го всеукраїнського конкурсу регіональних телепрограм.

“Краяни” – це джерело пізнання Могилева-Подільського – це його візитна картка і гордість. «Краяни» – газета для тих, хто любить Могилів-Подільський!