Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua

«Моя місія виконана, – підсумував свій бойовий шлях демобілізований Олександр Сарабун, – час захищати Батьківщину наступній зміні»

IMG 0079Щойно повернувшись з фронту, боєць батальйону “Донбас-Україна” Олександр Сарабун звикається з мирним життям. Поки видається важко, однак він справляється, допомагають рідні та волонтери. В перший тиждень по прибутті додому боєць розвозив подарунки від побратимів усім, хто допомагав батальйону морально та матеріально.

Подарунки від бійців Сарабун привіз і для міського голови Петра Бровка. Зворушлива чоловіча зустріч проходила в мерії із врученням прапора з підписами бійців, календаря з автографами героїв батальйону «Донбас-Україна» та фронтового трофею. «Бійці нашого батальйону висловлюють Вам щиру вдячність за допомогу, яку надавало наше місто, за те, що завжди відгукуєтеся на потреби ЗСУ. Ми цінуємо Вашу підтримку, нам дуже важливо відчувати плече земляків – це допомагає вистояти. Перемога буде за нами!», – висловив слова подяки Олександр Сарабун, на що Петро Бровко від-повів словами, сповненими гордості за воїнів: «Це честь отримати такі знакові подарунки від наших захисників – героїв нової могилев подольский украина, які воюють за її свободу та волю. Прапор, який нюхав порох, ці докази військової агресії Росії мають бачити всі, діти повинні знати і вчитися на правді життя, яку ви до них доноситимете. Все, що привозите чи передаєте, має стати на-дбанням громади». Потім була дружня і щира розмова – про мир, війну та патріотизм. Олександр розповідав фронтові історії, як «перевиховував» місцевих сепаратистів, ділився планами. Щодо планів, то міський голова одразу запропонував бійцю конкретні справи – допомагати міській владі у патріотичному вихованні молоді, зокрема в проведенні уроків мужності в навчальних закладах та участі у створенні міської організації учасників АТО. Олександр Сарабун, дякуючи Петру Бровку за пропозиції, наостанок сказав: «Я був у лавах перших, хто пішов захищати Батьківщину. Вважаю, що моя мі-сія виконана, час захищати вітчизну наступній зміні. Тепер пробуватиму бути корисним Україні в мирному житті».
P.S. про дембель, виховання «сепарів» та пошуки себе в мирному житті читайте розповідь О.Сарабуна на 4 сторінці.