Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua

Візит вдячності

IMG 18192-го лютого боєць батальйону «Донбас-Україна» Олександр Сарабун разом з волонтерами Володимиром Чумаком і Андрієм Жуковським побував у сказинецькій загальноосвітній школі, щоб виразити школярам та учителям подяку за підтримку військових на передовій. В подарунок діти отримали від візитерів прапор з передової та ексклюзивний календар з портретами сучасних героїв – бійців “Донбасу- Україна”.

Директору школи від керівництва батальйону Олександр Сарабун передав лист-подяку.
Це була не просто зустріч, а швидше урок патріотичного виховання. Діти на власні очі побачили справжнього героя, почули історію його служби, поранення. Олександр Сарабун продемонстрував школярам військову форму різного призначення. Старші з них мали змогу приміряти снайперський костюм, зимовий маскувальний камуфляж, бронежилет, шолом. Олександр розповів, як правильно користуватись набором військової аптечки, детально зупиняючись на життєво важливх дрібницях.
Школярі і вчителі виявляли щирий інтерес до розповіді, ставили запитання. Найбільше цікавили події на передовій. «У нас було по-різному. Там у найважчі дні переплелися відвага, зрада і героїзм. Найбільше здивували ті люди, від яких навіть не очікував подвигу. Приміром, один із бійців, виходячи із Іловайського котла, самостійно підбив три танки», – розповідав Олександр Сарабун.
Про життя у прифронтовій зоні найкраще “розповів” уламок артилерійського снаряда, привезеного з 33-го блокпосту – речовий доказ агресії московитів, порушення загарбником міжнародних договорів. Це свідчення війни поповнило експонати шкільного музею.
На завершення зустрічі школярі вишикувалися у чергу за автографом героя сьогодення – Олександра Сарабуна. Кожному на згадку він залишив свій підпис. Ця зустріч – одна з тих, які ніколи не забуваються.