Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua

Сучасні новобудови для могилівчан стануть реальністю

Still0120 00005

Дієві кроки міської влади з благоустрою міста, розбудови торговельної сфери та дотримання виваженої далеко-глядної політики принесли свої плоди – привели на будівельний ринок міста великого інвестора – компанію NK Group, яка позитивно зарекомендувала себе на будівельному ринку України і планує приступити до будівництва житла у Могилеві-Подільському.

18 січня, за участі керівництва міста, по вулиці Ставиській від-крили офіс будівельної компанії NK Gro-up, проект NKvartal («Набережний квартал»). За три роки присутності на ринку відкрито її представництва у 19 регіонах України і побудовано більше 50-ти житлових будинків. Завдяки діяльності компанії близько 1000 квартир щомісяця знаходять своїх власників. Свою дієвість вона підтвердила успішним звершенням 66-ти тисяч квартир у різних куточках держави.

Поява інвестора сприятиме розбудові і благоустрою Могилева-Подільського та надасть можливість могилівчанам придбати житло у новобудові на вигідних умовах.

В офіційній обстановці, в присутності керівництва та менеджерів інвестиційної компанії міський голова Петро Бровко перерізав червону стрічку в офісне представництво компанії «Набережний квартал». «Я хочу подякувати представникам компанії та висловити задоволення тим, що в Могилеві-Подільському з’явився реальний інвестор, який хоче зробити прорив у розбудові нашого міста. Ми будемо підтримувати вас, будемо робити усе, що необхідно для того, щоб та праця, той результат, був швидким і якісним. А ще хочеться, щоб ви зробили усе можливе, щоб він був по кишені нашим жителям. Переконаний, що так буде. Я думаю, що в результаті нашої співпраці клаптик центральної частини міста стане окрасою нашого населеного пункту. Впевнений, що ви молоді, сучасні люди, докладете максимально зусиль, щоб ваш перший проект був не тільки корисним і необхідним, а й задовільнив естетичні потреби могилівчан», – наголосив міський голова Петро Бровко у своїй промові.

Міською владою вже узгоджено кілька спільних проектів із представниками будівельної компанії щодо благоустрою міста, зокрема будівництво 12-поверхового житлового будинку по Проспекту Незалежності, 5 (територія колишнього пивзаводу), благоустрій берега річки Дерла і моста через неї.