Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua

Петро Бровко: “Ми повинні посміхатися: все-таки ситуація вирівнюється”

Still0112 00000

Позачергова сесія міської ради 7-го скликання пройшла у звичному режимі та сприятливій для плідної праці атмосфері. На порядок денний було винесено 6 питань, серед яких на першому місці – питання міського бюджету, що постали в зв’язку з прийняттям Верховною Радою певних законодавчих актів.

Затвердження парламентом змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів, а також прийняття Державного бюджету України зумовили відповідне внесення змін до вже ухвалених рішень Могилів-Подільської міської ради щодо бюджету міста та забезпечення збалансованості бюджетних надходжень. В процесі внесення таких змін одностайним рішенням депутатів бюджет Могилева-Подільського збільшено на суму 25174 853 грн., в тому числі загальний фонд бюджету міста по доходах –на суму 25 158853 грн., по видатках – на 24 918853 гривень.

Міський голова Петро Бровко висловив задоволення з приводу настання умов для прийняття такого рішення, зазначивши, що це той позитив в забезпеченні можливостей міста, що перевершив сподівання. В ході подальшої роботи сесії Петро Петрович повідомив приємну новину про те, що незабаром у нашому місті розпочнеться будівництво дев’ятиповерхового сучасного житлового будинку. Для Могилева-Подільського це справді буде подією, адже про будівництво житла вже багато років мова не йшла. Також було відмічено важливість прийняття депутатами рішення про переведення у комунальну власність міста житла, придбаного Департаментом цивільного захисту Вінницької ОДА для сімей загиблих військовослужбовців – учасників АТО. Сподіваннями на позитивні зміни в житті могилівчан та всієї Україні була сповнена промова міського голови і в кінці сесійного засідання. Після того, як депутати ухваленими рішеннями надали важливі для життєдіяльності міста дозволи та внесли необхідні зміни, згідно порядку денного, Петро Бровко зосередив увагу присутніх на подіях державного значення, зокрема тих, що стосуються україно-російських відносин, енергетичної незалежності України та миру на Донбасі. Як зазанчив Петро Петрович, останні подіїі свідчать про те, що все йде до кращого і є підстави сподіватися на мир. “Ми повинні посміхатися: все-таки ситуація вирівнюється”, – цими оптимістичними словами міський голова завершив роботу сесії.