Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua

Припинено діяльність грального закладу

Still0920 00003 1У Могилеві-Подільському бізнесмен в приватному магазині влаштував незаконний гральний заклад. Під час обшуку правоохоронці там затримали 20-річного хлопця з наркотиками.
До оперативників надійшла інформація, що у підвалі одного з магазинів від-крився незаконний гральний заклад. “Під прикриттям державної лотереї адміністратор надавав ігрові послуги, – розповідає начальник Могилів-Подільського відділу поліції Валерій Жучковський.- Під час санкціонованого обшуку було вилучено 7 комплектів ігрового обладнання. В поле зору правоохоронців потрапив 20-річний відвідувач підпільного «казино». В нього знайшли 3-грамовий згорток з порошком, зовні схожим на амфетамін, та 5-грамовий згорток з подрібненою коноплею”.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.203-2 ККУ. За незаконний гральний бізне правопорушникам загрожує чималий штраф з конфіскацією грального обладнання. А в діях відвідувача, якого затримали з наркотиками, вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України. За незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів йому загрожує до 3-х років тюрми.