Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua
АрхівГазета

Заради миру та перемоги

МП вебсайт в спілкуванні з Патріотичну акцію на честь Героїв Майдану та АТО, заради миру та перемоги могилев подольский Украина започаткувала волонтер батальйону «Айдар» Катерина Валевська. По всій країні, від міста до міста здійснює вона «Велику українську ходу», єднаючи людей в прагненні здолати ворога та жити під мирним небом. Прапорами єднання називає вона жовто-блакитні полотна, на яких жителі міст відтворюють свої думки про мир і перемогу.
«Добро, мир, щастя – це ключові слова написів, які залишають люди на прапорах. Бог нас не бачить, він читає наші думки, гарні думки повертаються до нас добрими справами, тож чим більше людей буде сконцентровано на думці про нашу перемогу,тим швидше вона прийде»,- запевняє Катерина Валевська, яка побувала в середу і в нашому місті.

187 прапорів привезла вона до Могилева-Подільського – майже 270 метрів полотна, що свідчать про єднання українців у спільній меті. Всіх їх власноруч вивішала на площі Шеченка. Приєднався до них тепер і прапор Могилева-Подільського.
Катерина Валевська впевнена, що робить хорошу справу. Особливо корисними вважає патріотичні акції в містах східної України, де відчуває певні зміни у настроях людей: «Луганщина потеплішала. Десять відсотків людей прозріли»,- ділиться волонтерка враженнями. Проводячи акцію в одному із міст Донецької області, з метою закликати матерів та дружин повернути з фронту своїх синів та чоловіків, зауважила те, що тут люди теж змінили свої погляди, розуміють, що вчинили велику помилку, але говорити вголос про це бояться.
В кожному місті Катерина Валевська робить фотографії і планує організувати в Києві виставку світлин. Також вона пише книгу, де будуть представлені події останніх років у формі репортажів, яка називатиметься «Під небом України».
Про наше місто у волонтерки, яка побувала з акцією у 187 містах, склалося гарне враження: «Мене тут тепло зустріли. Бачу, що в місті шанують героїв Небесної сотні та АТО. Гарно, чисто, не так, як у деяких містах доводилося бачити: стенд Героям Майдану, а біля нього – стихійний ринок, бабки городиною торгують…»
«В цій війні переможемо лише духовністю і добром»,- запевняє Катерина Валевська, закликаючи єднатися в добрих справах, – коли об’єднаються люди-ліхтарики, тоді засяє сонце правди»…

Залишити відповідь