Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua

Сурми звитяги – 2015

5

Уже шістнадцятий раз широко відкрив двері дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги». Він пропагує кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкриває героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті. Учасники торкаються пісенної спадщини Січових стрільців, УПА, ОУН, а також сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті , на Помаранчевому, Євромайданах та Революції Гідності, про героїв АТО.

Гімназисти щороку беруть участь у фестивалі. У цьому році особливо плідно
діти показали свої таланти в різних номінаціях. Капела бандуристів «Струни серця» (керівник А. І. Монакова) посіла на обласному конкурсі почесне І місце і виборола  право представляти Вінниччину на Всеукраїнському фестивалі. Під патронатом міського голови Петра Бровка учасники капели бандуристів побували в Львові, де гідно представили наше місто і область на ХVІ мистецькому фестивалі «Сурми звитяги», що проходив у Палаці культури імені Гната Хоткевича. Почесно для могилівчан було виступати разом з аматорськими та заслуженими ансамблями з Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська, Львова, Кіровограду, Волині, Закарпаття та ін. Висловлюємо велику подяку меру Петру Петровичу Бровку за фінансову допомогу і турботу про талановиту молодь Могилева-Подільського.

В обласному фестивалі брали участь інші обдаровані гімназисти. Номінацію «сольний спів» представляла учениця 9 класу Аліна Мельничук, яка посіла ІІ місце і була нагороджена почесною грамотою оргкомітету фестивалю. Тріо «Калинонька» в складі Веселовської Єлизавети, Дем’янюк Анни та Мельничук Аліни теж отримали диплом  ІІ ступеня і похвалу від членів журі. Готувала  вокалістів учитель музичного мистецтва Ковальська Є.В.

На обласному рівні мистецького конкурсу «Сурми звитяги» в номінації        «поштова листівка» учні гімназії теж відзначилися. Зокрема І місце виборола Ткачук Ольга, а ІІ – Куриленко Каріна (художній керівник Бешлега Т.В.).

Розвивати творчий потенціал кожної талановитої дитини покликана школа, вчителі, батьки. І ми це робимо спільно, отримуючи результативність на міському, обласному та всеукраїнському рівнях. Виховувати справжніх патріотів через твори мистецького спрямування – обов’язок керівників, спеціалістів художньо- естетичного  профілю.