Неділя, 13 Червня, 2021
kontakt@m-p.org.ua
Газета

Вони роблять містян із город могилев подольский комфортним

Якими б високими пориваннями не повнилися наші душі, якими б благородними цілями не визначали ми зміст свого життя, скільки б не прагнули до духовної досконалості – все це стає другорядним одразу, тільки-но ми постаємо перед проблемами побутового характеру. Вони опускають нас із захмарних висот духовних устремлінь на землю, нагадуючи нам про фізичну недосконалість, яка заважає нам повністю присвятити себе служінню ідеалам добра і краси та змушує думати про потреби не душі, а тіла – про житло, тепло, світло, воду, каналізацію і сміття – як би прозаїчно це не звучало…

Створення та підтримування комфортних умов проживання – це те, на що ми витрачаємо більшу частину відведеного нам долею часу і зароблених грошей, та попри всі старання, наше, жителів міста, побутове благополуччя багато в чому залежить від працівників ЖКГ, їхньої відповідальності і добросовісності. Яку б чудову сантехніку не встановили ми у своєму помешканні, не зарадить вона за відсутності належного водопостачання та водовідведення. У нас же, у Могилеві-Подільському, незважаючи на те, що водо-та каналізаційній мережам майже півстоліття, з водою та стоками все гаразд. Але не тому, що не трапляється аварійних ситуацій, а тому що працівники КП «Водоканал» швидко реагують та все у них під контролем. «Прориви трапляються часто – труби ж бо старі, – розповідає головний інженер підприємства Ігор Стратійчук, але наслідки ліквідовуємо швидко, протягом доби, незалежно від того, чи ніч надворі, чи день».
Серед тих, хто забезпечує належну роботу водогону, особливо відзначають майстра зовнішніх мереж водопостачання івана іваненка (на фото).
На підприємстві працює з 1981 року. Розпочинав трудовий шлях водієм, але з часом, набувши необхідних умінь та навиків, був призначений на посаду майстра ЗМВ, на якій працює з 2000 року. Мудрий, порядний, ініціативний, гарний виконавець і наставник – так характеризує Івана Максимовича керівництво «Водоканалу». З повагою ставляться до майстра і колеги, шанують за готовність в будь-яку пору приступити до виконання обов’язків, за вміння підтримати, дати слушну пораду.
Щодня заради того, щоб життя наше в місті було приємним і комфортним, трудяться працівники комбінату комунальних під-приємств. Ми не завжди здатні належно оцінити їхню працю, зрозуміти, скільки вартує зуси-ль, щоб прибрати, вивезти, полагодити, обладнати там, де ми насмітили, оббили, зламали… А уявіть, що хтось робить цю роботу для нас все життя, як, наприклад, Володимир Палаш. 42 роки працює він водієм сміттєвоза на ККП.
Десятки керівників змінилися за ці роки на підприємстві, чимало колег перейшли на інші підприємства, він же не зрадив ні професії, ні місцю роботи.
До армії Володимир працював завклубом у селі Коштуля Могилів-Подільського району. Коли ж відслужив, пішов навчатися в ДОСААФ, після чого з кермом не розлучався, змінювалися хіба що автомобілі. До роботи чоловік ставиться, як і належить, – з відповідальністю. Ні на що не нарікає, ні про що не жалкує, про колектив та керівництво говорить схвально, увагою до себе, як до працівника, задоволений – за роботу дякували, премії вручали. Не так багато людей можуть похвалитися таким стажем на одному місці роботи. Як для характеристики працівника, то це багато про що говорить.
Щиро дякуємо Володимиру Палашу, Івану Іваненку і всім, хто поряд із ними робить посильний внесок в те, щоб нам було зручно і комфортно жити в рідному місті.

В переддень професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення слова вдячності на адресу працівників комунальної сфери шле начальник УЖКГ міської ради Володимир Бохонець, зауважуючи, що всі вони гідні пошани за сумлінну працю: “Щиро вітаю з професійним святом, зичу добра та злагоди, успіхів у нелегкій і такій потрібній праці всім працівникам комунальних служб міста. Завдяки вам життя стає кращим”.

Залишити відповідь