Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua
Газета

МП вебсайт пам’ятатимемо про це завжди

Новости Могилев Подольский з’ясував, що в той березневий вечір, рік тому, коли, здійснивши вихід із зони АТО, наші прикордонники повернулися додому, лив сильний дощ, але для них самих, їхніх рідних, і всіх, хто з нетерпінням чекав на повернення, то був най-кращий, мабуть, і найпогожіший вечір у житті. Вони повернулися нарешті. Повернулися живими – з пекла, звідти, де вже назавжди залишилися їхні побратими, розуміючи, який же то великий дарунок долі – сльози радості на своїх і чужих очах…

Могилів-Подільський прикордонний загін 15 березня урочисто відзначив річницю виходу бійців оперативно-бойової прикордонної комендатури із зони АТО. Півроку несли вони важку службу на Донеччині, під Артемівськом. Там загинув смертю хоробрих їхній бойовий товариш В’ячеслав Семенов… Хвилиною мовчання вшанували прикордонники пам’ять про полеглого. Його загибель – свідчення жертовності всіх прикордонників, які стали на захист державних рубежів.
«Коли держава сказала стати на захист країни, жоден із вас не злякався, не зробив спроби уникнути виконання службових обов’язків в умовах особливої небезпеки, всі ви гідно виконали поставлені завдання з охорони державного кордону тоді, так само гідно виконуєте його тепер», – звернувся у віталь-ній промові до учасників АТО начальник прикордонного загону Юрій Василик. «Ми будемо завжди гордитися вами, пам’ятаючи, що ви були в авангарді оборони держави від ворога, першими зустріли його, давши гідну відсіч та розбивши надії загарбника на легку перемогу», – запевнив заступник міського голови Віталій Криган, вшановуючи охоронців кордону від імені міської влади. Крім гарних слів та привітань з річницею успішного завершення оборонної місії, Віталій Іванович вручив її виконавцям подяки та матеріальну допомогу. Отримали вони відзнаки і від прикордонної служби, а незабаром, як запевнив начальник загону, буде вирішено питання житла для прикордонників – рішення щодо фінансування вже прийнято депутатами обласної ради.
«Спільними зусиллями ми будемо будувати щасливу могутню державу», -висловив впевненість у майбут-ньому Юрій Борисович, зауваживши сумлінну службу охорон-ців кордону і турботу про них з боку держави.

Залишити відповідь