Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua
Газета

Досконалості немає меж

Серед улюблених спортивних дисциплін вихованців город могилев подольский ДЮСШ – спортивна акробатика. Представлена вона трьома групами, в яких займається близько 70 дівчаток. З 1975 року юних спортсменів виховує досвідчений викладач Тетя-
на Тимофіївна Черевич. «Завдання секції спортивної акробатики – оздоровити дітей, розвиваючи в них силу, швидкість, витривалість, гнучкість, – розповідає Тетяна Тимофіївна. – Діти приходять до спортивної зали в шестирічному віці. Невтомно працюють, щоб вдосконалити свої результати. Це важка праця. Багато діток приходять, але не всі витримують. Лише завдяки наполегливості і клопіткій роботі над собою можна досягти успіху, стати чемпіоном області, України, а можливо, і чемпіоном світу».

Тетяна Черевич виховала чимало чемпіонів, серед них майстри спорту Людмила Гончар і Анже-ліка Жарська, які на Чемпіонаті світу в Китаї вибороли перше місце. У Могилеві-Подільському дівчата займалися до 7 класу, пізніше перейшли у обласну спортивну школу, де краща підготовча база. Призерами багатьох змагань стали сестри Ольга і Юлія Копчинські. Кандидата в майстри спорту Ольгу Малашенко на секцію спортивної акробатики привела мама у семирічному віці. Дівчина вже вісім років займається спортивною акробатикою. Чотири роки тому в парі із Анною Слюсаренко Ольга здобула перемогу на всеукраїнських змаганнях серед юніорів. Кандидат в майстри спорту Олена Ніколаєва пішла слідами свого тренера і пов’язала своє життя із викладацькою діяльністю в ДЮСШ.
Могилів-Подільська школа спортивної акробатики на досить високому рівні представлена на обласному і загальноукраїнському рівнях. Юні спортсмени на змаганнях регулярно славлять ім’я Могилів-Подільської ДЮСШ. Акробатки постійно вдосконалюють власну майстерність. Це справжні бійці, які не зупиняються на досягнутому, бо досконалості немає меж.

Залишити відповідь