Понеділок, 23 Листопада, 2020
kontakt@m-p.org.ua
АрхівГазета

Чемпіонат з шахів у краяны Могилев Подольский

20-21 лютого в город Могилев Подольский пройшов відкритий чемпіонат міста з шахів. У змаганнях взяли участ кращі шахісти області. В підсумку дводенних ігор призові місця зайняли найдостойніші. Переможці та призери турніру отримали грамоти та грошові премії від міського голови Петра Бровка і голови правління «КД Вацак» Геннадія Вацака.
Цьогоріч в різнобарв’я шахового спорту вплелися зимові зма- гання в індивідуальному заліку. Щоб позмагатися за призові місця, до нашого міста завітали кращі спортсмени з Вінниці, Жмеринки, Бару і Калинівки. В змаганнях взяли участь 28 учасників, серед яких – 3 міжнародних майстри спорту з шахів і понад десять кандидатів у майстри спорту.

Змагання проходили за швейцарською системою – у 8 турів. В перший день зіграли половину партій. Окрім основного заліку, де змагалися за звання чемпіона, оргкомітетом було визначено дві додаткові номінації – “Юніори” і “Ветерани”. Загалом змагання пройшли у дружній атмосфері. Було чимало цікавих і гострих протистоянь, які визначили фіналістів чемпіонату.
Під час офіційного відзначення переможців заступник міського голови Віталій Криган привітав учасників: «Серед шахістів я бачу нові обличчя. Я дуже радий тому, що ваші лави поповнюються. Відрадно, що цікавий вид спорту привертає увагу молодих людей. Щиро вітаю переможців і зичу подальших здобутків на шаховій дошці ». Окрім міської влади, до проведення шахового тур-ніру долучився меценат, депутат облради, голова правління Кондитерського дому «Вацак» Геннадій Вацак. «Шахи – це майстерність, яка багатьом допомагає реалізуватись в житті. Хочу висловити подяку організаторам змагань. Запевняю, що ці змагання можна проводити частіше. Приїжджайте до нашого міста. У нас дуже красиво, особливо, коли буяє природа. Вітаю з успішним завершенням турніру, бажаю здоров’я, мирного неба і щоб у ваших сім’ях панувла злагода», – підсумував Геннадій Вацак.
У номінації “Кращий результат” серед юнаків перемогу здобув Дмитро Ніков (Могилів-Подільський). Серед ветеранів перемога за Анатолієм Яворським (Вінниця). У число призерів увійшли гравці, що посіли з 3-го по 6-те місце: Володимир Кравченко (Калинівка), Віктор Гудок (Вінниця), Артур Роєнко (Жмеринка), Анатолій Ходюк (Жмеринка). Друге місце виборов триразовий чем-піон області серед чоловіків – голова Могилів-Подільської шахової федерації Андрій Горобець. Абсолютну першість чемпіонату здобув уродженець Могилева-Подільського – заслужений тренер України, міжнародний майстер ФІДЕ, майстер спорту України Микола Боднар (Вінниця).
Оргкомітет висловлює подяку генеральному спонсору змагань Геннадію Вацаку та відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради за сприяння у проведенні чемпіонату.

Залишити відповідь