Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Досконалості немає меж

3Серед улюблених спортивних дисциплін вихованців Могилів- Подільської ДЮСШ - спортивна акробатика. Представлена вона трьома групами, в яких займається близько 70 дівчаток.
З 1975 року юних спортсменів виховує досвідчений викладач Тетя-
на Тим��фіївна Черевич. «Завдання секції спортивної акробатики - оздоровити дітей, розвиваючи в них силу, швидкість, витривалість, гнучкість, – розповідає Тетяна Тимофіївна. - Діти приходять до спортивної зали в шестирічному віці. Невтомно працюють, щоб вдосконалити свої результати. Це важка праця. Багато діток приходять, але не всі витримують. Лише завдяки наполегливості і клопіткій роботі над собою можна досягти успіху, стати чемпіоном області, України, а можливо, і чемпіоном світу».


Тетяна Черевич виховала чимало чемпіонів, серед них майстри спорту Людмила Гончар і Анже-ліка Жарська, які на Чемпіонаті світу в Китаї вибороли перше місце. У Могилеві-Подільському дівчата займалися до 7 класу, пізніше перейшли у обласну спортивну школу, де краща підготовча база. Призерами багатьох змагань стали сестри Ольга і Юлія Копчинські. Кандидата в майстри спорту Ольгу Малашенко на секцію спортивної акробатики привела мама у семирічному віці. Дівчина вже вісім років займається спортивною акробатикою. Чотири роки тому в парі із Анною Слюсаренко Ольга здобула перемогу на всеукраїнських змаганнях серед юніорів. Кандидат в майстри спорту Олена Ніколаєва пішла слідами свого тренера і пов’язала своє життя із викладацькою діяльністю в ДЮСШ.
Могилів-Подільська школа спортивної акробатики на досить високому рівні представлена на обласному і загальноукраїнському рівнях. Юні спортсмени на змаганнях регулярно славлять ім’я Могилів-Подільської ДЮСШ. Акробатки постійно вдосконалюють власну майстерність. Це справжні бійці, які не зупиняються на досягнутому, бо досконалості немає меж.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru
реклама1
Реклама 3

Світові новини